×
دستگاه رگ یابی بیمارستانی پزشکی

استفاده از دستگاه رگ یاب

در تمامی مراکز درمانی کوچک و بزرگ و بیمارستان ها نمی توایند مرکزی را پیدا کنید که بخش تزریق یا خون گیری نداشته باشد . این به دلیل وسعت روند های درمانی است که به تزریق یا آزمایش وابسته است . مشکلی که در این خصوص همیشه وجود داشته صدماتی است که هنگام رگ یابی متوجه بیمار می شود . خطا در رگیابی حتی متوجه پرستاران باتجربه می شود . حال این موضوع وقتی شدیدتر می شود که خطای رگ یابی برای بیماران با سن کمتر اتفاق بیفتد . راه حل این مشکلی تکراری دستگاه رگ یاب است . استفاده و به کار گیری دستگاه رگ یاب در بیمارستان و در بخش تزریقات باعث می شود تا بیماران متوجه صدمه و زخم هایی که باعث نارضایتی آنها می شود نشوند .

 

رگ یاب بیمارستانی پزشکی

استفاده از رگ یاب در بیمارستان باعث می شود تا هم کادر درمان و هم بیماران از استرس ناشی از سعی و خطاهای رگ یابی برای تزریق رها شوند . این باعث می شود تا خطا به صفر رسیده و روند درمانی بیماران با سرعت بالا و بدون استرس طی شود . بهترین دستگاه رگ یاب در بیمارستان می تواند مورد استفاده قرار گیرد رگ یاب وناسکوپ است . دلایل آن به شرح زیر است : دستگاه های رگ یاب وناسکوپ دارای اسکن پوست خودکار هستند و هیچ محدودیتی سنی برای بیمار مطرح نیست . این ویژگی باعث می شود که با استفاده از رگ یاب وناسکوپ در بیمارستان برای همه بیماران با شرایط سنی ، ژنتیکی و جنسیتی مورد استفاده قرار گیرد . ویژگی بعدی این رگیاب غیر تماسی بودن آن است که اصطلاحا به آن رگ یاب لیزری گفته می شود .

دستگاه رگ یابی بیمارستانی پزشکی ویژگی های دیگری نیز دارد که در ادامه به آن می پردازیم . رگ یاب غیرتماسی لیزری وناسکوپ برای کار نیاز نیست تا با بدن بیمار تماس داشته باشد . تمامی عملیات مربوط به رگیابی بصورت خودکار در مدل vns6 انجام می شوند . به همین دلیل کار با رگ یاب در بیمارستان برای کادر درمان و پرستاران نیازی به دانش فنی پیشین نیست . در حقیقت این دستگاه فقط دکمه خاموش و روشن دارد . تمامی تنظیمات آن از جمله اسکن پوست و مطابق شدن با شرایط نور محیط و در نهایت پردازش بصورت کاملا اتوماتیک انجام می شود . برای اطلاعات بیشتر در مورد استفاده از وناسکوپ vns6 به عنوان رگ یاب در بیمارستان با کارشناسان ما در تماس باشید .